Dafina Zeqiri sjell projektin e ri në bashkëpunim me këngëtarin e famshëm

22/03/2018 12:19

Është një nga këngëtaret më të dashura dhe të pëlqyera, por aktualisht është zhvendosur në SHBA ku po përgatitet për të sjellë projekte të reja muzikore.

Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin, e cila pasi u shfaq në videoklipin e French Montana, tashmë ka nisur bashkëpunimin me vokalistin e grupit ‘Magic’, Nasri.

Këngëtarja ka publikuar në rrjetin social Instagram edhe një pjesë të projektit të saj më të ri, në bashkëpunim me Nasrin.

Edhe këngëtari i famshëm ka publikuar pjesë nga kënga në Instagram.

Grupi ‘Magic’, me këngën e tyre ‘Rude’ arritën një sukses të jashtëzakonshëm, duke marë kështu më shumë se 1 miliard klikime YouTube.

@dafina.zeqiri #KING #SPOTIFY #ITUNES dafinamusicshop.com ? @derek_dreamfilms

A post shared by rick steel (@ricksteel) on

FOTO GALERI
1/5

Top Channel