Janë bërë prindër rreth dy muaj më parë, dhe për këtë arsye nuk kanë pasur mjaft kohë për të kaluar nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Por duket se këtë të mërkurë çifti, Kylie Jenner dhe Travis Scott, kanë vendosur të lërë vogëlushen e tyre në shtëpi dhe të kalojnë disa momente së bashku.

Çifti i famshëm janë fotografuar në një bar teksa hanin mëngjes së bashku, ndërkohë që vogëlushen e tyre, Stormi Webster, e kishin lënë në shtëpi.

FOTO GALERI
2/5

Top Channel