Edhe pak ditë dhe ajo do të sjellë në jetë vogëlushen e saj të parë.

Bëhet fjalë për bukuroshen, Khloe Kardashian, e cila këto muaj të pritjes së ëmbël i ka përjetuar me mjaft emocion.

Çdo ditë Khloe surprizon fansat e saj me foto nga shtatzënia e saj.

Ditën e sotme ylli i televizionit ka publikuar një foto vetëm me të brendshme, duke ekspozuar kështu edhe një herë barkun e saj të rrumbullaksour.

Edhe pse në pritje të ëmbël, Khloe duket e mahnitshme.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel