Vetëm në pak ditë ai ka bërë ndryshime rrënjësore në jetën e tij.

U nda me të dashurën Gigi Hadid dhe u bë bjond.

Bëhet fjalë për Zayn Malik, i cili aktualisht ndodhet në Miami, ku është duke xhiruar videoklipin për këngën e tij të re, në të cilën ka një look totalisht ndryshe.

Por jo vetëm kaq!

Zayn gjithashtu ka bërë ndryshime edhe në trupin e tij.

Menjëherë pas ndarjes me supermodelen, ai ka hequr tatuazhin me sytë e saj nga trupi, ndërkohë që ka shtuar një tjetër tatuazh në qafë, që është një trëndafil.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel