Pas një viti së bashku, ata sollën në jetë vajzën e tyre të parë.

Dhe pavarësisht thashethemeve për një krisje të marrëdhënies së tyre, Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij, modelja Georgina Rodriguez, janë më të dashuruar se kurrë.

Një gjë të tillë çifti e vërtetoi mbrëmjen e së hënës gjatë ceremonisë së Quina Awards në Lisbon, Portugali.

Ylli i futbollit dhe e dashura e tij modele pozuan në tapetin e kuq, duke shijuar mbrëmjen së bashku dhe mjaft të dashuruar.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel