Një javë pas ndarjes, Zayn blen për 11 mln $ apartamentin e beqarit

20/03/2018 12:45

Zayn Malik u nda nga e dashura e tij prej dy vitesh, Gigi Hadid, vetëm një javë më parë.

Në zgjim të ndarjes së tyre, këngëtari 25 vjeçar ka blerë një apartament për beqarë 10.7 milionë dollarësh në Soho, Nju Jork.

Sipas New York Post, zgjedhja e Zayn vjen për të “shëruar” zemrën e tij të thyer e për të rinisur një jetë të re, si beqar.

Shtëpia e re luksoze e yllit të hitit “Pillowtalk” është 3,957 metra katrorë, ka katër dhoma gjumi e katër tualete si dhe një papafingo të ndërtuar në vitin 1877.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel