Nëse ende nuk e keni gjetur veten në make up që realizoni çdo ditë në fytyrën tuaj, atëherë Kim Kardashian ka disa këshilla.

Në rrjetin social Instagram ajo ka realizuar një seancë të plotë make up, e ndihmuar edhe nga Mario, shqiptari i cili është edhe një nga njerëzit më të afërt të yllit të televizionit.

37-vjeçarja në videot e publikuara shfaqet pa make up, duke qenë se e ka realizuar atë në fytyrën e saj.

Make up i realizuar nga Kim është mjaft natyral, dhe është i përshtatshëm dhe lehtësisht i realizueshëm nga çdo vajzë.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel