Pak kohë më parë bashkëshortja e tij i bëri flokët e saj bjondë ngjyrë rozë.

Duket se një ngjyrë e tillë është e prerefuara edhe e Kanye West, i cili është shfaqur me flokë rozë.

Foto është publikuar nga një fans i Kanye, i cili aktualisht është duke punuar për albumin e tij të rradhës.

Të shtunën Kim Kardashian ka udhëtuar në Wyoming ku i është bashkuar Kanye, për të realizuar spotin e ri publicitar për linjën e tij të shitjeve.
.
Sipas burimeve të TheSun, Kanye ka marrë edhe bashkëshortin e Kylie Jenner, Travis Scott për ta ndihmuar me anën artistike dhe kreative të publicitetit.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel