Demi Rose ekspozon dekoltenë (Foto)

20/03/2018 21:39

Ka një prej profileve Instagram më seksi në botë dhe Demi Rose i shtoi llogarisë së saj një tjetër foto të “nxehtë”.

Modelja 22-vjeçare pozoi me të brendshme rozë dhe në fokus të aparatit ishte dekolteja e saj e bollshme.

Ndërsa të shtunën e kaluar, Demi ngriti temperaturat me një fustan gjysmë-transparent.

FOTO GALERI
2/8

Top Channel