Parakalimet e tyre në pasarela por edhe në rrugë tërheqin gjithjë vëmendjen e mediave, për shkak të bukurisë së tyre fizike.

Bëhet fjalë për dy supermodele, Bella Hadid dhe Kendall Jenner, të cilat këtë herë janë kujdesur në mënyrë të veçantë për vëmendjen e fansave, nëpërmjet rrjeteve sociale.

Në instagram Bella ka publikuar një foto me Kendall dhe dy mikesha të saj, ku të katërta shfaqen topless në det.

Në pak minuta komentet kanë qenë të shumta, ndërkohë që vajzat shfaqen në forma perfekte fizike.

??

A post shared by ? (@bellahadid) on

Top Channel