Kanë disa javë që janë ndarë, dhe duket se kjo është periudha më e bukur për Selena Gomez.

Duket se prania e Justin Bieber në jetën e saj ishte mjaft e rënduar duke qenë se gjatë periudhës që ishin bashkë Selena u kurua nga depresioni.

Por tashmë jo më! Këngëtarja ka vendosur të shijojë jetën dhe këtë e ka bërë duke marrë disa ditë pushime.

Së bashku me miqtë e saj, Selena është fotografuar duke shijuar rrezet e diellit në bordin e një jahti luksoz në Sydney.

Nga fotot e publikuara bie në sy shenja e operacionit të kryer nga këngëtarja, në këmbën e saj të djathtë, operacion nga i cili ajo rrezikoi edhe jetën

FOTO GALERI
1/6

Top Channel