Ajo është një ndër modelet më të bukura në Rusi.

Bëhet fjalë për Inna Vladimirskava, e cila ka rrëfyer edhe sekretin e saj të bukurisë.

Prej nëntë vitesh modelja ndjek një ritual, të cilin ajo e quan sekret për të mposhtur plakjen.

Sekreti i bukurisë së saj është vrapi nudo përgjatë brigjeve me dëborë të lumit Dnieper çdo të dielë, në të cilin temperaturat arrijnë deri në -9 gradë celcius.

Por këtë herë stërvitjen e saj modelja 32-vjeçare ka vendosur ta dokumentojë edhe me foto.

Lidhur me këtë ritual të saj, Inna ka vetëm një shpjegim: “”Zhytja në ujë të ftohtë e bën gjakun të nxitojë në organet e brendshme, duke aktivizuar qarkullimin e tyre, gjë që ndihmon në thyerjen e yndyrës dhe përmirësimin e tonit të muskujve.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel