Ky njeri vjen nga Marsi (Video)

19/03/2018 17:25

Pa hapësirë dhe me portierin që kishte dalë për t’i mbyllur rrezen e portës, Ricardinho shpiku një gol nga hiçi.

Portugezi, i cili konsiderohet lojtari më i mirë i futbollit në sallë, nuk resht së na habituri me “magjitë” e tij.

Top Channel