I thyen këmbën kundërshtarit, ndëshkohet me të verdhë!!! (KUJDES! Pamje të rënda)

19/03/2018 17:36

Një episod i pabesueshëm ka ndodhur në ndeshjen mes skuadrave braziliane Botafogo dhe Vasco de Gama.

Rildo shkakton një faull brutal në mesfushë, duke i thyer këmbën kundërshtarit Joao Paulo.

Arbitri që pa gjithçka, nxori menjëherë kartonin… e verdhë!!!

Top Channel