Futbollistët me “look”-un më të çuditshëm në botë (Foto)

19/03/2018 22:07

Po jetojmë në një kohë kur futbollistët nuk gjykohen më vetëm për aftësitë e tyre në fushë, por edhe për pamjen e jashtme.

Pothuajse të gjithë lojtarët kujdesen jashtëzakonisht shumë për “look”-un dhe kanë secili berberin e tyre të besuar. Thamë berber? Kërkojmë ndjesë, kanë stilistë flokësh.

Janë pikërisht këta stilistë flokësh që i nxjerrin futbollistët në fushë me modele si të mëposhtmit.

FOTO GALERI
1/20
Paul Pogba

Top Channel