Miss Bum Bum-i padit Cristianon për “poshtërim” (Foto)

18/03/2018 12:15

Një fituese e “Miss Bum Bum”-it do të padisë Cristiano Ronaldon.

Bukuroshja braziliane Erika Canela thotë se ka marrë mesazhe “fyese dhe ofenduese” kur i dha fund marrëdhënies 2-mujore me yllin e futbollit.

“Nuk haja më, nuk flija më dhe nuk doja më të dilja nga shtëpia”, deklaroi 26-vjeçarja për “The Sun”.

Avokatët e saj do të ngrenë një çështje kundër sulmuesit të Realit dhe do të kërkojnë dëmshpërblim, pasi veprimet e tij ishin “poshtëruese” dhe kanë “ndikuar shumë në gjendjen emocionale” të Erikës.

Ish-Miss Bum Bum-i thotë se i dha fund marrëdhënies me Cristianon kur zbuloi se ai kishte të dashur.

FOTO GALERI
1/17

Top Channel