Vetëm pak ditë më parë pranuan se lidhja e tyre kishte përfunduar pas një periudhe dy vjeçare së bashku.

Zayn Malik dhe Gigi Hadid, është çifti i cili pranoi se pavarësisht dashurisë që kishin për njëri-tjetrin, nuk mund të pëballonin dot largësinë që kishin për shkak të angazhimeve.

Por duket se Gigi do të jetë përherë pranë Zayn i cili pak kohë më parë sytë e saj i bëri tatuazh në trup.

Dhe duket se një gjë e tillë nuk i pëlqen aspak këngëtarit, i cili ka vendosur të heqë tatuazhin.

Një fakt të tillë e ka bërë me dije vetë Zayn, i cili në rrjetin social Instagram ka publikuar një foto ku tregon se është duke punuar për të hequr sytë e ish të dashurës nga trupi i tij.

Neck yat

A post shared by Zayn Malik (@zayn) on

Top Channel