Ka vetëm pak muaj që ka ardhur në jetë dhe mamaja e saj ka preferuar të mos e ekspozojë shumë vajzën e saj të vogël, Çikago.

Bëhet fjalë për Kim Kardashian, e cila këtë mëngjes ka zgjedhur tua urojë ndryshe fansave të saj.

Edhe pse jemi mësuar që mëngjeset e Kim të jenë me fotot e saj nga shtrati gjysëm ose totalisht nudo, sot Kim ka zgjedhur të postojë foton e Çikagos.

Krah fotos së postuar Kim shkruan: “Mirmëngjes ëmbëlsirë”.

Morning cutie ?

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Top Channel