Duket se ndarja nga supermodelja Gigi Hadid nuk e ka mërzitur aspak këngëtarin Zayn Malik,

Këtë të premte ai është fotografuar në Miami Beach në rezidencën e tij me qira ndërsa përqafohej me një vajzë tjetër.

Çifti i famshëm është ndarë pas një periudhe dy vjeçare së bashku.

Ndërkohë ditën e djeshme Gigi është fotografuar në rezidencën e saj në Neë York më në formë se kurrë, dhe dhimbjen për ndarjen nga ish partneri nuk e reflektonte aspak.

Pra ndarja nuk e ka mërzitur aspak çiftin.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel