Komentohet shpesh jo vetëm për sukseset në muzikë, por edhe veshjet dhe stilin e saj të veçantë.

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Rita Ora, e cila të enjte ka publikuar një set fotografish ku shfaqet me ngjyra pranverore.

Në fotot e publikuara Rita përcjell edhe një mesazh mjaft emocionues për gratë: “GRUAJA – të enjteve ne kapim atë që duam dhe përgatitemi për fundjavën”.

Rita Ora tashmë nuk është vetëm këngëtare, por ajo ka edhe firmën e saj të veshjeve, e cila mesa duket po korr sukses të jashtëzakonshëm.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel