Është një nga femrat me format më të bukura fizike, dhe pikërisht për këtë ajo arsye nuk humbet asnjë mundësi për ti ekspozuar ato.

Bëhet fjalë për Amber Turner e cila ka vendosur të marrë disa ditë pushimi, përpara se të nisë xhimin e serive të reja të TOWIE.

Bukuroshja është fotografuar në bordin e një jahti në Dubai, ndërkohë që veshur mbante një palë bikini të bardha.

MailOnline shkruan se fiziku i aktores ka ndryshuar shumë, dhe kjo falë operacioneve plastike të shumta.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel