LeBron James “shkatërron” rrjetet sociale me zhytjen e përbindshme (Video)

16/03/2018 10:16

LeBron James është shndërruar në orët e fundit në temën kryesore të bisedës në rrjetet sociale amerikane.

Basketbollisti i Cleveland Cavaliers ka dhuruar për adhuruesit e basketbollit një nga zhytjet më të bukura të vitit, duke treguar se ka ende fuqi në moshën 33-vjeçare.

Edhe pse shënoi 35 pikë dhe kapi 14 topa në tabelë, skuadra e tij humbi 113-105 ndaj Portland Trail Blazers.

Top Channel