Çerekfinalet e Europa League, Arsenal-CSKA dhe Lacio-Salzburg

16/03/2018 13:14

Në Nion të Zvicrës është hedhur me një orë distancë nga shorti i Championsit, edhe ai i Europa League.

Goglat e përzgjedhura nga Eric Abidal kanë caktuar këto çifte:

Leipzig – Marseille
Arsenal – CSKA e Moskës
Atletico Madrid – Sporting Lisbonë
Lacio – Salzburg

Çerekfinalet e Europa League janë në program më 5 prill dhe 12 prill.

Top Channel