Foto arkiv

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në afërsi të mbikalimit të Shkozetit.

Viktima ishte duke udhëtuar me një motoçikletë kur është përplasur me trafikndarësen e rrugës.

Përplasja ka qenë e fortë dhe fatale për të.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Top Channel