Ka lënë pas xhirimet për filmin e ri thrriler, në të cilën është protagonste, për tiu përkushtuar pak vetes së saj.

Aktorja Katie Holmes është fotograuar në rrugët e Neë York këtë të enjte, ndërsa shoqërohej nga një mike e saj.

Pa make up në fytyrë, me një kapuç në kokë dhe një pallto të madhe, Katie sërish dukej mjaft mirë.

39-vjeçarja duket se në vend të palestrës ka gjetur një tjetër mënyrë për të ruajtur linjat, ecje për për disa orë, pavarësisht temperaturave disa gradë nën zero.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel