I është nënshtruar rreth 60 operacioneve plastike për tu dukur si Kukulla Ken, versioni mashkull i kukullës Barbie, por një gjë të tillë nuk sugjeron qa ta bëjnë fëmijët e tij.

Rodrigo Alves, është 34-vjeçari, i cili përveçse të duket si kukulla Ken ka edhe një ëndërr tjetër: Të bëhet baba.

Duke folur për MailOnline,Rodrigo u shpreh: “Tashmë që ia dola të realizoj të gjitha operacionet plastike, kam kohë për tiu përkushtuar vetes, Ajo që dua tani është të kem një qenush por edhe të bëhem baba. Por vetëm me kushtin që fëmijët e mi të mos duken aspak si mua, ndaj dhe unë vendosa që figurën time ta ndryshoj me 60 operacionet e mia plastike”.

FOTO GALERI
2/4

Top Channel