Kelly Brook na mëson se si shtrydhet pjepri (Foto)

15/03/2018 09:43

Ndodhet në Tajlandë me pushime aktualisht dhe ka postuar në Instagram një mori fotosh provokuese.

Por, imazhet e fundit të Kelly Brook janë vërtetë të “nxehta”. Modelja britanike postoi të mërkurën një foto me kostum plazhi, duke shtrydhur në mënyrë joshëse një pjepër.

Lëngu i frutit binte direkt në dekoltenë e bollshme të 38-vjeçares dhe bëri që kjo foto të pëlqehej nga rreth 50 000 ndjekës.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel