Ka tërhequr të gjithë vëmendjen e pushuesve në Miami, pasi u shfaq duke realizuar një set fotografish me bikini.

Por nuk ishin vetëm pushuesit e thjeshtë ata që u mahnitën nga pozat seksi të Ashley Graham, por edhe futbollistët e West Hamit, Andy Carroll dhe Mark Noble.

Djemtë janë fotografuar duke qendruar përballë modeles me forma të kolme, dhe bukuri të mahnitshme, ndërkohë që mbulonin fytyrat nga dielli i nxhetë.

Modelja aktualisht ndodhet në Miami për të promovuar linjën e saj të re me bikini, “Ashley’s Swimsuits For All”.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel