10 uniformat më të bukura në historinë e Serisë A (Foto)

15/03/2018 11:21

Lexuesit e blogut britanik “The Gentleman Ultra” kanë votuar uniformat më të bukura të historisë së Serisë A.

Në krye të klasifikimit është uniforma e një prej skuadrave më të suksesshme në Itali dhe jo vetëm.

Hidhini një sy galerisë së mëposhtme për të parë se kush ka marrë votat e mjaftueshme për të hyrë në 10 më të mirat e të gjitha kohërave.

FOTO GALERI
1/10
Verona 1984-85

Top Channel