Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, është gjithmonë në qendër të mediave për shkak jo vetëm të sukseseve të saj në muzikë, por edhe veshjeve provokuese.

Këtë të martë Rita është fotografuar nën shoqërinë e të dashurit të saj të ri, Andrew Watt, me të cilin kaloi një darkë romantike në Beverly Hills.

Princesha e popit u shfaq e veshur me një fustan tyl të bardhë, i cili i zbulonte dukshëm pjesën e dekoltesë dhe të brëndshmet e bardha.

Në fotot e publikuara Rita duket e mahnitshme e veshur me të bardha.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel