Olivia Culpo është tmerrësisht e dashuruar me Danny Amendola dhe këtë nuk ka aspak frikë të ja fsheh botës.

Bukuroshja 25-vjeçare është me pushime në Bahamas me të dashurin e saj, ndërsa në një postim ka shkruar bashkëngjitur fotos: “Dashuria është droga ime!”

Ajo ka postuar edhe disa foto ku duket me të vërtetë e mrekullueshme.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel