100 gra zihen për striptistin

14/03/2018 16:31

8 marsi mbushi thuajse një javë që u largua, por për disa gra britanike “hesapet” me këtë festë nuk janë mbyllur ende.

Rreth 100 prej tyre u përfshinë në një zënkë masive në orën 3 të natës jashtë një bari në Middlesbrough.

Zënka kishte nisur që në ambientet e brendshme të lokalit dhe më pas vijoi në parkingun e makinave aty pranë.

Policia u detyrua që të shoqërojë një pjesë të madhe të grave dhe më pas nga hetimi zbuloi se shkak i sherrit ishte bërë xhelozia për striptistin mashkull.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel