Duket se bukuria e vajzave të familjes Kardashian-Jenner është mjaft e hershme.

Fansat e tyre përveç pesë motrave, njohin edhe mamanë e tyre, Kris Jenner, e cila gjithashtu është mjaft e bukur edhe pse është 62-vjeçe.

Por këtë herë Kim na ka prezantuar me gjyshen e saj. Maryn e cila është plot 82-vjeçe.

Gjyshja e Kim Kardashian është ndryshe nga çdo gjyshe tjetër. Nëse Kim nuk do të zbulonte moshën e saj të vërtetë, asnjëherë nuk do të mund të thonim se ajo është 83-vjeçe, pasi përshtypja e parë teksa e sheh gjyshen e saj është tërësisht ndryshe.

Mary, kris jenner dhe Kim Kardashian këtë të martë kanë realizuar një foto të treja bashkë, dhe detaji që i bën bashkë është floku bjondë.

Foto e tre grave bashkë është bërë në kuadër të promovimit të linjës më të re të kozmetikës së Kim.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel