Lajmet rreth tyre janë mjaft të ndjekura, pasi ata ndahen dhe bashkohen me njëri-tjetrin shpesh, ndaj dhe fansat janë të interesuar të dinë gjithçka rreth tyre.

Bëhet fjalë për Selena Gomes dhe Justin Bieber, të cilët përfliten se sërish janë ndarë.

Sipas mediave, arsyeja e ndarjes së tyre është mamaja e Selenës, e cila që në fillim ka shprehur mospëlqimin ndaj lidhjes së tyre.

Por DailyMail raporton se nuk është kjo arsyeja e ndarjes së çiftit, por problemet midis tyre.

Këtë të hënë ylli i popit Justin është fotografuar në një gjendje emocionale shumë të keqe në Los Angeles.

Ai shihet duke fshehur fytyrën me duar ndërsa pret në makinë babain e tij.

Top Channel