Mbrëmjen e së dielës dy këngëtaret shqiptare, Bebe Rexha dhe Rita Ora janë bërë sërish bashkë në edicionin e iHeartRadio.

Pjesëmarrës në event ishin figura të rëndësishme të botës muzikore, e padyshim që dy këngëtaret shqiptare, të cilat kanë dorëzuar edhe një çmim në fillim të spektaklit, nuk mund të mungonin.

Pas ceremonisë vajzat janë bërë bashkë, pasi siç dihet ato janë mikesha shumë të mira, dhe fotot e publikuara në rrjetin social Instagram nuk kanë munguar.

iHeart wasssuppppp!! @iheartradio @beberexha

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Top Channel