Kishin tre vite së bashku dhe së fundmi ishin përfolur edhe për një martesë të mundshme.

Bëhet fjalë për çiftin e famshëm Stormzy dhe Maya Jama, të cilët duket se kanë hequr dorë nga martesa, pasi sipas mediave ata i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë.

Këtë e ka vërtetuar Stormzy, i cili këtë të hënë e ka hequr nga miqtë e Instagramit të dashurën e tij.

Këngëtari 24-vjeçar, dy muaj më parë kishte publikuar foton e fundit me të dashurën e tij, ku celebronin përvjetorin e tyre të tretë të lidhjes.

FOTO GALERI
3/4

Top Channel