Ato janë mikesha shumë të mira, dhe janë parë në disa festa së bashku ndër vite.

Bella Hadid dhe Stella Maxwell e kanë vërtetuar marrëdhënien e tyre të ngushtë në një festë në vitin 2015, kur janë parë duke u puthur me njëra-tjetrën.

Sipas “The Sun”, dy bukuroshet ndanë një puthje pasionante tre vite më parë në një event të revistës “LOVE” në Londër dhe “kishin sy vetëm për njëra tjetrën”.

Një burim tha për gazetën britanike: “Bella dhe Stela ishin në një tavolinë në qoshe por kishin sy vetëm për njëra tjetrën. Ato po putheshin me pasion dhe duket se po kënaqeshin shumë”.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel