Është 52-vjeçe dhe pavarësisht kësaj, ajo ka të gjitha cilësitë për ta cilësuar si një ndër femrat më seksi në botë.

Bëhet fjalë për Elizabeth Hurley, e cila këtë të enjte ka “ngritur” temperaturat në plazh, ndërsa është shfaqur me bikini ngjyrë të bardhe, të cilat i ekspozonin format perfekte fizike.

Në fotot e publikuara Elizabeth shfaqet mahnitëse me bikini dhe flokët lëshuar, çfarë ka bërë që e gjithë vëmendja edhe njëherë të përqëndrohet totalisht tek ajo.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel