Ka gjetur momentin kur në shtëpi nuk ka pasur njeri, duke vjedhur një sasi lekësh. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Xhyrë të Librazhdit.

F.K., 87 vjeçe jeton e vetme dhe në momentin që nuk ka qenë në shtëpi, Fredi Kiptiu, 29 vjeç ka mundur të vjedhë një sasi parash që e moshuara mbante.

I riu është arrestuar menjëherë pas denoncimit në akuzën e vjedhjes.

Top Channel