Kelly Brook, arra kokosi dhe Tajlandë

09/03/2018 11:45

Format bombastike i dhanë famë Kelly Brook si një modele e veshjeve të brendshme, duke e kthyer atë në një megayll.

Këtë javë, bukuroshja 38 vjeçare ka treguar fizikun e saj sensacional.

Aktorja e “Piranha 3D” është fotografuar me arra kokosi në duar duke shijuar pushimet në plazhet e Tajlandës.

Kelly, e veshur me bikini të bardha, dukej tërësisht mahnitëse krahë mikeshave të saj.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel