Ajo është themeluesja e “Moana Bikini”, por edhe një vajzë tejet e ndjekur në “Instagram”.

Karina Irby ndau një foto me ndjekësit e saj në “Instagram” ndërsa është me bikini dhe komentet dhe reagimet ishin tejet të shumta, për forma perfekte, por më vonë, ajo tregon se si qëndronte e vërteta.

Ajo postoi edhe foton origjinale dhe shkroi: A mund t’i dalloni 8 ndryshimet që kam bërë me “Photoshop”.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel