Edhe një muaj dhe do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, e megjithatë duket se Khloe Kardashian nuk arrin të ndalojë duke blerë veshje për vogëlushen e saj.

Këtë të mërkurë, Khloe është fotografuar nën shoqërinë e mamasë së saj Kris Jenner, duke bërë shopping.

Por ajo që bie në sy këtë herë është mamaja e Khloe, Krisi, e cila edhe pse në moshë të madhe duket e mrekullueshme.

Ndaj dhe shpesh fansat e familjes më të famshme në botë, pyesin nëse realisht Kris Jenner është mamaja apo motra e vajzave të show bizz-it.

FOTO GALERI
2/9

Top Channel