Jennifer Lopez tregon rezultatet e punës në palestër (Foto)

08/03/2018 10:50

E frekuenton shpesh palestrën së bashku me të dashurin e saj, Alex Rodriguez dhe nga fotot që poston në Instagram shihet qartë që stërvitja intensive po jep rezultate për Jennifer Lopez.

Me anë të një mini-seti fotografik të bërë vetë, këngëtarja e famshme kënaqi sytë e 73 milionë ndjekësve që ka në rrjetin social.

Vetëm me reçipeta sportive dhe streçe, JLo tregon shumë më pak sesa 48 vitet që ka mbi supe.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel