Mariah Carey tregon format (FOTO)

07/03/2018 18:07

Në fund të vitit 2016 zbuloi dietën e saj norvegjeze me salmon të tymosur dhe duket se kjo dietë ka dhënë rezultate për Mariah Carey.

Këngëtarja 47-vjeçare ka pozuar për “V Magazine”, aty ku ka treguar format e saj fantastike.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel