Ndeshja e Paris Saint-Germain dhe Real Madridit këtë të martë ka bërë bashkë yllin e futbollit, David Beckham dhe supermodelen, Bella Hadid.

Ata janë ftografuar së bashku në stadium, dhe duket qartë se vëmendja e tyre nuk ishte aspak tek loja por tek njëri-tjetri.

Sipas mediave David e kishte të pamundur të fshihte kënaqësinë që pranë tij ndodhej një vajzë e bukur si Bella Hadid.

Por si do të reagojë bashkëshortja e tij, Victoria lidhur me këto foto të publikuara?

Pasi siç dihet ikona e modës është mjaft xheloze për David, dhe këtë e ka shprehur në mjaft raste.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel