Kate Upton ka turp kur pozon me të brendshme (Foto)

06/03/2018 18:37

Është një modele me famë ndërkombëtare, por ka raste që edhe Kate Upton ka turp kur i duhet të zhvishet dhe të pozojë me të brendshme.

25-vjeçarja shihet në një nga fotot për koleksionin e markës italiane Yamanay me kokën e ulur, ndoshta e ndrojtur nga fotografi nga Pulja, Giampaolo Sgura.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel