Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur pasditen e së martës në aksin rrugor Tiranë-Durrës.

Nga aksidenti, ku janë përfshirë disa makina, mendohet se ka disa të lënduar.

Në vendngjarje kanë shkuar ambulanca dhe forcat e policisë.

Top Channel