10 lojtarët me më shumë kartona në Champions (Foto)

05/03/2018 17:27

Në prag të ndeshjeve të kthimit të 1/8 të Champions League, do ju prezantojmë me 10 lojtarët që janë ndëshkuar më shumë në karrierën e tyre.

Disa prej tyre janë ende në aktivitet, kështu që kjo renditje mund të ndryshojë deri në fund të edicionit aktual të kompeticionit më të rëndësishëm për klube në Evropë.

FOTO GALERI
1/10
Pepe - 95 ndeshje dhe 24 kartona (23 të verdhë dhe 1 i kuq)

Top Channel