Futbollistët që u shkatërruan pasi lanë futbollin (Foto)

02/03/2018 17:40

“Kam shpenzuar shumë para’ me alkool, femra dhe makina të shpejta. Pjesën tjetër e kam bërë rrush e kumbulla”.

Kjo është një nga frazat që kanë përcaktuar më mirë jetën e George Best dhe shumë kolegëve të tij, të cilët kanë jetuar në luks gjatë kohës kur luanin futboll dhe kanë përfunduar pa lekë në xhep pasi u tërhoqën nga karriera profesioniste.

Më poshtë do ju prezantojmë me yjet e futbollit që përfunduan keq pasi e lanë sportin.

FOTO GALERI
1/11
Adam Johnson - Ish-futbollisti anglez u arrestua për marrëdhënie seksuale me një 15-vjeçare dhe u dënua me 6 vite burg

Top Channel