Kylie Jenner ka postuar një seri fotosh të ëmbla të vajzës së saj Stormi, një muaj pas lindjes.

20-vjeçarja ka postuar në Instagram foto ku tregon vajzën të veshur me komplet me thurje me veshë.

Ajo që bie në sy është edhe unaza e re e martesës e Kylie dhe pse nuk ka ndonjë lajm për fejesën me të dashurin e saj dhe babain e Stormi, Travis Scott.

FOTO GALERI
2/4

Top Channel